Contact



WELCOME TO ABF STOCKHOLM SFI!

If you have questions and want to reach us – please call 08-453 41 00 or send an email to sfi.stockholm@abf.se. Find all visiting addresses here

Our Expedition at ABF Stockholm SFI Sveavägen 84 is open Monday, Tuesday, Wednesday and Thursday 08.30 am –  9.00 pm. On Fridays we are open 08.30-16.30 am.

Vår personal

Alexandra Stjerna

Headmaster SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

alexandra.stjerna@abf.se

Camilla Berner

Acting ass. headmaster SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

camilla.berner@abf.se

Cornelia Widmark

Headmaster SFI Globen Arenavägen 63

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Hüseyin Bulut » ABF

Hüseyin Bulut

Student counselor SFI Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

huseyin.bulut@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Director of department, vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Headmaster SFI Globen Arenavägen 55

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Linda Harkén

Student counselor SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.harken@abf.se

Oleg Mouss » ABF

Oleg Mouss

Headmaster SFI City Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

oleg.mouss@abf.se

Päivi Sipilä » ABF

Päivi Sipilä

Headmaster SFI Södertälje

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

paivi.sipila@abf.se

Sara Magnusson

Acting headmaster SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

sara.magnusson@abf.se

Susanne Gustavsson

Student counselor SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

susanne.gustavsson@abf.se

logos