Kontakt



VÄLKOMMEN TILL ABF STOCKHOLM SFI!

Om du har frågor om ABF Stockholm SFI kan du ringa till vår expedition på telefon 08-453 41 00. Du kan också mejla din fråga till sfi.stockholm@abf.se. Hitta alla besöksadresser här.

Om du vill besöka vår expedition på Sveavägen 84 har vi öppet måndag, tisdag, onsdag och torsdag klockan 08.30-21.00. På fredagar är det öppet 08.30-16.00.

Vår personal

Alexandra Stjerna

Rektor SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

alexandra.stjerna@abf.se

Camilla Berner

Tf. biträdande rektor SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

camilla.berner@abf.se

Cornelia Widmark

Rektor SFI Globen Arenavägen 63

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Hüseyin Bulut » ABF

Hüseyin Bulut

Studie- och yrkesvägledare SFI Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

huseyin.bulut@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Verksamhetschef vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Rektor SFI Globen Arenavägen 55

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Linda Harkén

Studie- och yrkesvägledare SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.harken@abf.se

Oleg Mouss » ABF

Oleg Mouss

Rektor SFI Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

oleg.mouss@abf.se

Päivi Sipilä » ABF

Päivi Sipilä

Rektor SFI Södertälje

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

paivi.sipila@abf.se

Sara Magnusson

Tf. rektor SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

sara.magnusson@abf.se

Susanne Gustavsson

Studie- och yrkesvägledare SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

susanne.gustavsson@abf.se

logos