Kontakt



VÄLKOMMEN TILL ABF STOCKHOLM SFI!

Om du har frågor om ABF Stockholm SFI kan du ringa till vår expedition på telefon 08-453 41 00. Du kan också mejla din fråga till sfi.stockholm@abf.se. Hitta alla besöksadresser här.

Om du vill besöka vår expedition på Sveavägen 84 har vi öppet måndag, tisdag, onsdag och torsdag klockan 08.30-21.00. På fredagar är det öppet 08.30-16.00.

Vår personal

Alexandra Stjerna

Rektor och enhetschef, Kista SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

alexandra.stjerna@abf.se

Cornelia Widmark

Rektor, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Hüseyin Bulut » ABF

Hüseyin Bulut

Studie- och yrkesvägledare SFI Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

huseyin.bulut@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Verksamhetschef vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Rektor och enhetschef, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Julia Viktorsson

Rektor, Kista SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

julia.viktorsson@abf.se

Linda Harkén

Studie- och yrkesvägledare SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.harken@abf.se

Linda Svedberg

Rektor, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.svedberg@abf.se

Päivi Sipilä » ABF

Päivi Sipilä

Rektor och enhetschef, Södertälje SFI

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

paivi.sipila@abf.se

Roberto Ghisler

Rektor och enhetschef, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

roberto.ghisler@abf.se

Susanne Gustavsson

Studie- och yrkesvägledare SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

susanne.gustavsson@abf.se

Tommy Persson

Rektor och enhetschef, SFI City, Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

tommy.persson@abf.se

logos